21.07.2021 | 10:12

За участю посадовців Самбірського міськрайонного центру зайнятості відбулося засідання спеціальної комісії з питань запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

Під час обговорення важливих питань було з’ясовано причини вивільнення співробітників державного навчального закладу «Погірцівське вище професійне училище», а також Корницької та Пинянської шкіл.

Після пояснень керівників цих освітніх установ члени комісії прозвучали всебічні консультації щодо процедури та порядку вивільнення працівників та необхідності дотримання норм чинного трудового законодавства.

Користуючись нагодою, представники МРЦЗ окреслили зміст активних програм зайнятості та соціальних послуг, які з метою повернення до трудової активності можуть отримати особи, звільнені з роботи з ініціативи працедавця. Водночас охарактеризували базу вільних робочих місць і вакантних посад, напрями професійного навчання тощо. Вони наголосили, що служба зайнятості пропонує роботу виключно у правовому полі з офіційним оформленням трудових відносин, а також назвали ризики працевлаштування в тіньовому секторі економіки.

Самбірський міськрайонний центр зайнятості