08.11.2018 | 11:11

Нещодавно у приміщенні Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відбулося справжнє свято краси та магії – іспит першої, дуже працьовитої та талановитої, групи візажистів. Окрім різних видів макіяжу, серед яких весільний, нюд, вечірній, ретро, голівудський, 9 випускниць творчо працювали над наданням моделям неперевершеного вигляду, доповнивши його сучасними зачісками та стильним вбранням.

Слухачі ЦПТО впевнено та професійно наносили на обличчя натурниць косметику, вимальовували рівненькі ліній брів, підкреслювали глибину погляду палітрою різнобарвних тіней, завивали вії, робили губи виразними та пристрасними завдяки натуральним і яскраво червоним відтінкам помади, тонували недоліки шкіри тощо. Така вправність з’явилася не одразу, їй передувало навчання упродовж 5 місяців: лекції, семінари, конспекти та, звичайно, практична частина.

Кожна майстриня, окрім екзаменаційного візажу, де показала свої навички і творче бачення, вклала частинку серця у свою підопічну. Дівчата старалися створити повний образ певного стилю. Весільний макіяж був представлений на панночці у білій сукні, а вечірній мейкап доповнювало розкішне довге плаття та зібране вгорі волосся.

Відрадно, що всі присутні залишилися задоволеними, адже знають:  жіноча врода – це дар природи, а от професійний макіяж – не що інше як чаклунство. А ми переконані, що на слухачок центру профтехосвіти обов’язково чекає успіх у трудовій сфері, адже попит на послуги в індустрії краси зростає.

Львівський центр професійно-технічної освіти ДСЗ