оп
15.04.2019 | 10:44

У рамках виїзного заходу до Ходорівської громади посадовці Жидачівської РФ ЛОЦЗ провели інформаційно-роз’яснювальний семінар для працедавців на тему: «Легальна зайнятість – крок назустріч Вашим працівникам».

Під час зустрічі представників фірм і компаній поінформували про пагубні наслідки отримання «тіньових» доходів, наголосили на необхідності легалізувати працю найманих працівників і відмовитися від зарплати в конвертах.

Слухацькій аудиторії надали роз’яснення щодо обов’язкової умови правильного оформлення новоприйнятих працівників шляхом видання наказу про прийом на роботу та вчасного повідомлення органів ДФС. Їхню увагу зосередили на типових помилках, які найчастіше виникають у працедавців під час укладання трудових чи цивільно-правових відносин.

Окремо мова йшла про можливість підвищення професійного рівня шляхом отримання одноразового ваучера на навчання, а також правилах підтвердження результатів неформального професійного навчання.

Водночас місцевих мешканців ознайомили з ситуацією на ринку праці, перевагами офіційного працевлаштування, ризиками праці у тіньовому секторі економіки, а також вручили листівки «Ні – зарплаті в конвертах!».

Ірена Орган, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ