22.02.2019 | 13:08

Фахівці Золочівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості у селищі міського типу Поморяни провели виїзну акцію під гаслом: «Ні – зарплаті в конвертах!».
Спілкуючись із тамтешніми мешканцями вони не тільки вручали їм інформаційні буклети та листівки, але й намагалися доступно пояснити шкоду, якої завдає державі кожний, хто погоджується працювати у тіні. Чимало уваги акцентувалося на процедурі оформлення трудових відносин, перевагах офіційної зайнятості, а також відповідальності, яка чекає на тих, хто не дотримується норм чинного законодавства про працю.

Результативним був і візит до Поморянської селищної та Полянської сільської ради. Під час зустрічі з представниками органів місцевої влади соціальні партнери обговорили перспективи створення нових робочих місць, аспекти організації оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру. Окремо йшлося про можливість відновлення та благоустрій території довкола пам’ятки архітектури Поморянського замку. Не обминули й проблем, які виникають через тіньові схеми виплати заробітної плати та використання нелегальної робочої сили.

На стендах служби зайнятості, що розташовані у приміщенні селищної та сільської ради, посадовці філії оновили інформацію про вільні робочі місця та вакантні посади, розмістили буклети про послуги служби зайнятості та інший роздавальний матеріал.

Золочівська районна філія Львівського ОЦЗ