25.07.2018 | 09:42

Днями до Шегинівської об’єднаної територіальної громади завітали представники районної служби зайнятості разом із соціальними партнерами, а також члени малозабезпечених сімей, працедавці та учасники АТО.

Захід відкрив заступник голови ОТГ Ростислав Михайлишин, котрий представив учасників зустрічі та запросив присутніх до обговорення найбільш актуальних питань.

Директор Мостиської філії Львівського ОЦЗ Лідія Вербаускене окреслила основні завдання, які стоять зараз перед службою зайнятості, презентувала соціальні послуги, що надаються працедавцям і тимчасово непрацюючим краянам.

Із виступу начальника відділу активної підтримки безробітних Наталії Горак слухацька аудиторія довідалися про різні тематичні заходи, що проводяться у рамках тижневика «Під одним дахом», основні послуги консалтингового центру, а також аспекти реалізації пілотного проекту «Рука допомоги».

Начальник Мостиського відділення Головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Роман Кіш повів мову про пенсійне забезпечення громадян, а правила надання населенню житлових субсидій охарактеризувала представник Управління соціального захисту населення Оксана Склярова.

З цікавістю присутні слухали виступ голови ГО «Воїни АТО Мостищини» Володимира Галика, котрий розповів про зміни в законодавстві та соціальні пільги для учасників АТО.

Мостиська районна філія Львівського ОЦЗ