20.11.2023 | 15:08

Так, життя після бойових атак, вибухів снарядів продовжується, можливо не так як раніше, не в тому напрямку, але вихід завжди є. Особливо, коли ветеран займається своєю справою, відкриває або відновлює бізнес, тоді значно швидше відбувається процес його психологічної реабілітації.

Про це та інше йшла мова на зустрічі, що днями відбулася у Бізнес-клубі ветеранів. Представники Львівської філії ЛОЦЗ ознайомили присутніх з грантовими програмами, згідно з якими учасникам бойових дій або одному із їх подружжя надаються кошти на відкриття або масштабування бізнесу. Вони детально окреслили умови фінансової підтримки, розповіли, на яку суму можуть розраховувати потенційні підприємці, а також навели успішні приклади тих, хто вже отримав кошти.

Як наголошувалося, бути бізнесменом, відкрити свій бізнес і йти до цілі – відповідальна та копітка справа, але вона цілком реальна та можлива. Потрібно лише мати відповідні інструменти та вміти ними користуватися. І, звісно, найголовніше – це бажання досягти успіху.

 Бізнес- Клуб ветеранів