26.03.2020 | 12:23

У нашу щоденну буденну рутину життя вносить свої корективи. І чим швидше ми звикаємо до думки, що все непостійне і змінюється, тим легше адаптуємося до нових ситуацій.

Свій виклик долі прийняла пані Марія, котра раніше проживала на території Донецької області. Через збройний конфлікт у рідній стороні жінка змушена була покинути оселю та шукати спокійнішого та безпечнішого життя.

Новим місцем проживання стало село Городовичі Старосамбірського району Львівської області. Облагородивши дім, пані Марія взялася за пошуки роботи. За допомогою звернулася до фахівців районної філії Львівського ОЦЗ. Посадовці держустанови пригадують, що ексбезробітна мала певний досвід на посаді слідчого та юриста, тому роботу шукала у цій сфері. Наша героїня зарекомендувала себе як комунікабельна, цілеспрямована та відповідальна особистість. Тому коли у базі даних з’явилася вакансія юрисконсульта у КНП СРР «Добромильська районна лікарня» фахівці Старосамбірської РФ ЛОЦЗ запропонували п. Марії спробувати свої сили.

Узгодивши з працедавцем всі нюанси, клієнтка служби зайнятості успішно пройшла співбесіду та долучилася до нового трудового колективу.

Відтак, тепер її життя помалу набирає нових обертів. «У праці легше звикається до різних ситуацій», – посміхаючись, каже краянка.

Така взаємодія допомогла усім учасникам ринку праці: безробітну забезпечили заробітком, а працедавець знайшов кваліфікованого працівника.

 

Старосамбірська районна філія львівського ОЦЗ