22.08.2019 | 10:56

Фахівці Яворівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості регулярно проводять для населення інформаційні семінари з питань зайнятості населення та стану ринку праці. Головне завдання таких заходів – ознайомити безробітних з сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами працевлаштування в правовому полі, ризиками неофіційних трудових відносин і нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами в сфері зайнятості та ін. До слова, низка семінарів і тренінгів організовується спільно з соціальними партнерами: представниками органів влади, Пенсійного фонду, управління Держпраці тощо.

Для зручності населення та ефективного використання часу кількість семінарів для обов’язкового відвідування безробітними частково зменшена, водночас розширена їхня програма.

Зустрічі з пошуковцями місця праці під час семінарів та тематичних тренінгів, індивідуальний підхід до потреб кожного відвідувача, зростання рівня поінформованості безробітних про сьогочасні реалії та новітні методи пошуку роботи і джерел вакансій, чітке дотримання рекомендацій кар’єрного радника та активність на ринку праці – усе це сприяє підвищенню конкурентоспроможності наших клієнтів, а значить – пришвидшує процес їхнього працевлаштування.

 

Яворівська районна філія Львівського ОЦЗ