21.05.2020 | 09:13

Через карантин життя іде новим шляхом. Кожен шукає вихід з цієї непростої ситуації. Державна служба зайнятості також запровадила нові форми комунікації з клієнтами. Зокрема, нещодавно провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Турківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Ірина Яворська провела вебінар на тему: «Як знайти роботу в сучасних умовах». Вона розповіла про планування пошуку роботи, якісну самопрезентацію в соціальних мережах, а також проаналізувала актуальні вакансії на спеціальних сайтах.

Учасникам відеозустрічі фахівець розповіла про інтернет-послуги Державної служби зайнятості, зокрема сайт (www.dcz.gov.ua), електронний кабінет шукача роботи, сервіс «Моя професія консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua ), «Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри» (http://profi.dcz.gov.ua ).

Шукачі роботи, котрі долучилися до онлайн-заходу, схвально відгукнулися про такий формат спілкування, адже довідалися багато нового та корисного, що допоможе їм у працевлаштуванні.

 

Турківська районна філія Львівського ОЦЗ