29.10.2018 | 10:26

До Кінологічного навчального центру, що у Великих Мостах, завітали учні 9 та 10 класів з м. Белз та с. Савчин Сокальського району. Про це інформують у прес-службі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Профорієнтаційний захід відбувся за сприянням Відділу молоді та спорту Сокальської РДА у супроводі представників Сокальського районного центру зайнятості.

Майбутні випускники відвідали музей, де їх ознайомили з історією та діяльністю навчального центру.
Знайомство продовжилося виступом службових собак. Інспектори-кінологи продемонстрували породи собак, які використовуються в охороні державного кордону, основні навички подолання смуги перешкод, затримання та конвоювання правопорушників, пошуку наркотичних і вибухових речовин.

Найбільші емоцій діти отримали, коли кінологи дозволили їм побавитися зі своїми підопічними.

Старшокласники активно цікавилися прикордонною службою, зокрема кінологією, отож сподіваємося, що даний захід допоміг молоді у виборі майбутньої професії.

За матеріалами сайту "ГалІнфо"