15.08.2019 | 09:33

Михайло Федорук до роботи своєї мрії ішов довго. Більше 10 років чоловік перебивався дрібними та тимчасовими заробітками. Хоча фах столяра отримав ще у далекому 2008 у Золочівському професійно-технічному училищі, проте за спеціальністю працював не довго, адже думав, що ця справа не є його покликанням. Наш герой постійно шукав себе у інших сферах аж доти, доки не звернувся за допомогою до працівників Буської районної філії Львівського ОЦЗ.

Фахівці держустанови, уважно вислухавши історію клієнта, запропонували відвідати низку семінарів, у тому числі, і з техніки пошуку роботи. Саме під час цих заходів п. Михайло дізнався про можливість взяти участь у громадських роботах тимчасового характеру. Чоловік не міг не скористався такою нагодою, а відтак погодився спробувати свої сили у приватного підприємця Володимира Вінярського. До слова, бізнесмен відкрив цех з виготовлення меблів і шукав працівників на нові робочі місця.

Колишній безробітний, пройшовши психодіагностичне тестування, зрозумів, що все ж праця з деревом – це його стихія і саме столярна справа приносить йому неабияке моральне та матеріальне задоволення. Успішно справившись з тимчасовими завданнями, М. Федоруку запропонували роботу на постійній основі. Тепер він охоче трудиться у новому колективі на фірмі В. Вінярського.

Задоволеними залишилися обидві сторони: безробітний відшукав улюблене заняття, а працедавець – кваліфікованого робітника.

Надія Боднар, начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Буської районної філії Львівського ОЦЗ