Нещодавно у Моршинській міській філії Львівського ОЦЗ відбулося кілька семінарів щодо переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків неофіційної зайнятості для найманого персоналу та працедавців за участю представників ГУ Держпраці та Пенсійного фонду.

Під час заходу учасників поінформували про відмінності між трудовим і цивільно-правовим договорами, ризиках використання найманої праці без оформлення відповідних правових договорів. Також присутніх повідомили про посилення відповідальності за порушення норм чинного законодавства у зв'язку з набранням чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці».

Наприкінці зустрічі цільова аудиторія отримала якісні консультації та кваліфіковані поради. Сподіваємося, що завдяки таким заходам зменшиться кількість нелегальних трудових відносин, а умови праці наших співвітчизників – суттєво поліпшаться.

Оксана Васильків, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Моршинської міської філії Львівського обласного центру зайнятості