11 липня у Львівській філії ЛОЦЗ відбувся тренінг з напрацювання професійних цілей та підготовки CV для внутрішньо переміщених жінок  та жінок з притулків «Центр «Жіночі перспективи».

Захід відбувся в рамках проєкту «Розширення економічних прав та психосоціальної реабілітації жінок, що постраждали від війни» та реалізується Громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка України» спільно з ЛОЗЦ.

 Основною метою зустрічі стало виявлення бар'єрів працевлаштування ВПО та застосування ефективних інструментів для здобуття нових професійних навиків.

Під час тренінгу, учасниці навчились складати резюме та супровідного листа, попрацювали над самопрезентацією під час співбесіди. Також обговорили основні помилки, які зазвичай допускають під час пошуку роботи, поділилися досвідом вдалих і невдалих працевлаштувань. Крім того, кожна з присутніх мала можливість пропрацювати постановку професійних цілей за системою SMART.

Це вже не перший тренінг під час якого наші мешканки мають можливість розібратися з нюансами пошуку роботи, написання CV (Curriculum Vitae або CV

-це коротка історія, яку кандидат на посаду хоче розповісти про себе, коли влаштовується на нову роботу). Завдяки таким зустрічам чимало жінок вже знайшли роботу .

  Навчання провела відома  кар’єрна радниця - Світлана Калініна