Міжнародне професійне свято працівників численних таксомоторних парків і приватних таксі, всіх славних водіїв таксистів, щорічно відзначається 22-го березня. Саме в цей день, в далекому 1907-му році на вулиці столиці Великобританії Лондона, вийшли на обслуговування по індивідуальному перевезенню пасажирів перші автомобілі, обладнані спеціальними лічильниками, відомими нам зараз як таксометри. Новинка не залишилася без уваги і у пасажирів. Спостерігаючи ставлення водіїв до цієї новації, вони моментально придумали їм відповідну назву. Так з’явилося визначення - таксист.

Людина істота винахідлива і ідея пристрою для визначення справедливої винагороди за послуги перевезення пасажирів звичайно ж не була винаходом англійців. Згідно з наявними історичними матеріалами вже в Древне Римської Імперії деякі візники колісниць робили для своїх транспортних засобів спеціальні пристосування, які складалися зі звичайної чаші або тазу, в котру після певної кількості обертів колеса падав невеликий камінчик. Після поїздки оплата здійснювалася згідно кількісті цих камінчиків. Як би там не було, таксі давно і міцно завоювало загальну повагу і визнання в широких масах населення по всій землі.

Робота таксиста, здавалося б не сама трудомістка, проте далеко не кожен водій вважає за краще займатися подібною діяльністю. Чим же примітний День таксиста? У середовищі водіїв професіоналів відомо, що праця таксиста не саме вдячне і безпечне заняття. Щоб займатися цим, мало просто вміти керувати транспортним засобом і добре знати можливі маршрути проходження. Потрібно бути і психологом, і механіком, знаходити по можливості швидкі та ефективні рішення в найрізноманітніших незвичних ситуаціях. Саме з цього таксисти - це особливий народ. Вони знають що таке солідарність і взаємодопомога не з чуток. Вони готові і вдень і вночі, в будь-яку погоду доставити свого клієнта з пункту «А» в пункт «Б». Зробити так, щоб цей шлях був максимально комфортний і безпечний.

 Бути  таксистом можна за наймом, працюючи у транспотних компаніях , які займаються перевезенням людей, а можна  започаткувати власний бізнес. Це зробив 26- річний учасник АТО, ветеран Андрій Воронський, якому  реалізувати власну справу допомогла грантова підтримка від держави. Його історія успіху тут.

На сьогодні у базі вакансій Львівського ОЦЗ є понад 400 пропозицій роботи для водіїв автотранспортних засобів різних категорій.  То ж бажаємо всім таксистам гарної дороги, хороших клієнтів і надійної роботи їх залізних коней!