Звідкіля можна почерпнути відомості про вільні робочі місця та вакантні посади? Відповідь на це запитання намагалися дати клієнти Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, котрі завітали на семінар на тему: «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії».

За допомогою рольових ігор і вправи «Мозковий штурм» учасники заходу під керівництвом модератора жваво ділилися досвідом, розповідаючи, де саме містяться оголошення про добір працівників. Присутнім розповіли, що, окрім подання заявки про потребу в кадрах до центру зайнятості, зазвичай, працедавці поширюють інформацію про пропозиції працевлаштування у ЗМІ, тобто публікують їх у друкованих виданнях, розміщують рекламні матеріали в ефірі радіо чи телебачення, на спеціальних сайтах у мережі Інтернет, а також на інформаційних стендах білях офісів підприємств, установ та організацій чи ознайомлюють з кадровими потребами близьких і знайомих.

Під час спілкування учасники семінару обговорили питання планування витрат. Безробітні розмірковували над дилемою: «Що краще: отримувати виплату допомоги з безробіття, яка не є високою і надається тільки певний період, чи офіційно працевлаштуватися, бути фінансова незалежним і дбати про своє майбутнє?».

Звісно, відповідь була однозначною: у наш непростий час треба думати про завтрашній день, легально трудитися і мати від держави гарантований соціальний захист.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ