Український та світовий ринок праці вже не буде таким як раніше. Саме війна в Україні змінює пріоритети в усьому світі. Якщо раніше основним викликом для цивілізованого світу була зміна клімату, то сьогодні — безпека. Тепер кожен має обрати свій фронт і системно працювати на ньому. Якщо вам здається, що навчатися зараз не доречно, то вам так тільки здається. Якщо ви не маєте можливості напряму наблизити нашу перемогу, ви маєте готувати себе для відбудови у майбутньому.

Як знайти себе у сучасному мінливому світі: яку обрати професію, не розчаруватися у виборі і як реалізувати свої таланти у новому для себе напрямку?

Отримати відповіді на ці питання можна за допомогою безкоштовного профорієнтаційного online-тестування на сайті Державної служби зайнятості:

«Платформа з профорієнтації та розвитку карєри»

Реєстрація здійснюється на сайті https://www.dcz.gov.ua

Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в он – лайн форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у :

  • виборі (зміні професії);
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • визначенні схильності до підприємницької діяльності;
  • оцінці власних здібностей та навичок;
  • саморозвитку.

Платформа «Моя професія: консультаційна мережа»

Реєстрація здійснюється на сайті https://myprofession.com.ua

Після заповнення форми та підтвердження реєстрації ви отримаєте код доступу на власний e-mail для активації облікового запису на сайті. Тестування складається з трьох етапів: методика дослідження власних інтересів і цінностей, методика дослідження IQ та інтелектуальних професійно – значущих  якостей та методика дослідження соціально – психологічних професійно – значущих чинників.

За результатами тестування програма генерує комплексний звіт та рекомендований перелік професій відповідно до особистісних інтересів та здібностей.

За бажанням ви можете звернутись за додатковою консультацією до фахівців Державної служби зайнятості за місцем проживання або записатись на он – лайн консультацію за номерами телефонів: (032)2335334; (032)2330434. 

Майбутнє України – за вами!