Міністерство юстиції України та Державна служба зайнятості підписали Меморандум про співробітництво. Мета співпраці – працевлаштування боржників з виплати аліментів та інших осіб, котрі мають майнові зобов’язання за рішенням суду, забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості, детінізація заробітної плати та посилення контролю за офіційним оформленням трудових відносин.

Для виконання пунктів Меморандуму днями відбулася зустріч заступника директора Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості В. Герасимчук, начальника районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ю. Ледвія та головного державного виконавця Ю. Копитка.

Під час заходу сторонам вдалося обговорити механізм взаємодії, завдяки якому здійснюватиметься обмін інформацією, пов’язаною із організацією заходів задля працевлаштування осіб, котрі мають заборгованість зі сплати аліментів.

Посадовець служби зайнятості коротко розповіла про спектр послуг, які надає держустанова, охарактеризувала ситуацію на локальному ринку праці та перелічила вакансії, що потребують якнайшвидшого укомплектування.

Відрадно, що присутні дійшли згоди: перемовини такого формату та спільна робота всіх учасників конструктивного діалогу забезпечать якісну та ефективну реалізацію усіх пунктів Меморандуму.

Городоцька районна філія Львівського ОЦЗ