Упродовж тижня фахівці Сокальської районної філії Львівського ОЦЗ проводили інформаційні вебінари з профорієнтації для батьків дев’ятикласників Карівської, Угнівської, Сокальських шкіл №2 та №4, які беруть участь у проєкті «Успішна кар’єра».

У рамках дистанційної бесіди з мешканцями району посадовці служби зайнятості неодноразово наголошували, що саме сім’я має найбільший вплив на рішення дитини щодо вибору майбутнього фаху. Випускники під час самовизначення повинні відчути, що їх розуміють, підтримують і поділяють погляди. На думку модераторів, нині, на жаль, побутують застарілі стереотипи про працю на підприємствах певної галузі економіки, хибною є орієнтація лише на здобуття вищої освіти або міркування про низький престиж робітничих професій.

Також батьків ознайомили із попитом і пропозицією робочої сили у професійно-кваліфікаційному і кількісному вимірах, наголосивши на надлишку спеціалістів економічного та юридичного напрямів і гострій потребі у кваліфікованих робітниках та професіоналах інженерно-технічного профілю.

Наприкінці онлайн-діалогу батькам порадили максимально підтримати синів і доньок, щоби вони не розгубилися у світі професій і стали успішними.

Сокальська районна філія Львівського ОЦЗ