У приміщенні Жидачівського управління Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості відбулися заходи, у яких взяли участь роботодавці громади, представник управління Держпраці, а також пошуковці роботи, у т. ч. безробітні.

Під час зустрічі фірми і компанії, які здійснюють підбір персоналу на актуальні вакансії у сфері торгівлі, самостійно презентували свою діяльність, розповідали про особливості роботи, умови праці та розмір заробітної плати. Водночас вони проводили індивідуальні співбесіди з претендентами та надавали вичерпні відповіді на запитання, які лунали від слухацької аудиторії.

Окрім безпосереднього спілкування з потенційними працівниками, роботодавці взяли участь у семінарі «Мобінг на роботі: про що слід знати роботодавцям», який провадила інспектор Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Галина Нагірняк.

В ході дискусій обговорювалися питання легалізації праці, протидії мобінгу (поняття, яке останнім часом часто фігурує у контексті трудових відносин) та примусової праці. Зверталася увага на різні аспекти можливих порушень законодавства про працю, зокрема щодо укладання трудових відносин, оплати праці, робочого часу та часу відпочинку, трудової дисципліни, незаконного звільнення працівників та ін.