Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості оголошує проведення  конкурсного відбору  суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних  та профорієнтаційних послуг на 2018 рік відповідно до  Рекомендацій щодо відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг, затверджених головою Державної служби зайнятості (Центрального апарату) 08.04.2015 року та  Положення  про проведення відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних  та профорієнтаційних послуг затвердженого Наказом Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості  № 37-Н  від 13.08.2018р.

Пропозиції щодо участі у  конкурсному відборі приймаються з 11.00 год. 14 серпня 2018 року до 11.00 год. 29 серпня  2018 року за адресою: 82100, м. Дрогобич, вул. П.Орлика, 3а, контактний телефон: (0244)2-71-88.

Для участі у конкурсному відборі надавачі послуг подають пропозиції про участь разом з документами, серед яких:

  • копія виписки із Єдиного державного реєстру із зазначеннямвидів економічної діяльності;
  • цінова пропозиція з наданням проекту кошторису послуги за тематикою, визначеною в оголошенні;
  • інформаційна довідка, складена у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, а також наявність власного сайту та/або сторінки у соціальних мережах;
  • наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг за аналогічними договорами з наданням копій цих договорів.

Конкурсний відбір не проходять:

  • професійно-технічні навчальні заклади державної служби зайнятості;
  • Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України;
  • надавачі послуг, які надають послуги на волонтерських засадах та/або на безоплатній основі. Серед основних критеріїв прийнятності можуть бути:
  • вартість наданих послуг;
  • відповідність затребуваній тематиці;
  • наявність працівників відповідної кваліфікації;

-    досвід надання аналогічних послуг.                                                                

     Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: "На конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг".                                      Надавачі послуг – учасники конкурсного відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у конкурсному відборі та до дати засідання конкурсної комісії.  Засідання комісії з  відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних  та профорієнтаційних послуг відбудеться 29 серпня 2018 року о 12.00 годині за адресою: 82100, м. Дрогобич, вул. П.Орлика, 3а, кабінет №17

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсного відбору можна отримати в каб.№5 Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості за адресою м. Дрогобич, вул. П.Орлика, 3а, контактний телефон: (0244)2-71-88.

 

Орієнтовна тематика заходів для організації закупівлі інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг

 

з/п

Напрям: «Консультаційні послуги та їх забезпечення»

І.

 

 

ІІІ.

Проведення семінарів, тренінгів та інших інформаційних та консультаційних заходів для окремих категорій громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці

 

Цільові аудиторії:

Орієнтовна тематика

Без обмежень. Професійна самореалізація в нових умовах

Особи, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій в складі збройних формувань в зоні АТО

Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами"

Адаптація людей з особливими потребами в сучасних умовах

Мотивація осіб з особливими потребами до відкриття власної справи

Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами: від мрій до цілей

Прикладні аспекти пошуку роботи для осіб з обмеженими можливостями

Формування активної життєвої позиції в осіб з особливими потребами

Особи з обмеженою працездатністю

Інші тренінги за спорідненою тематикою, які за змістом належать до цього розділу

Особи з обмеженою працездатністю

 

Прогнозована чисельність отримувачів послуг з числа клієнтів центру зайнятості:   особи з обмеженою працездатністю – 30 осіб.