Таку тему опрацьовував керівний склад обласного центру зайнятості та директорський корпус базових ЦЗ та філій ЛОЦЗ під час тренінгу, який проходив у Львівському Будинку праці за участю тренерів Фонду Горста Рогуша (Німеччина) Екгарда Керайна і Вікторії Слюсаренко.

Спочатку присутніх поділили на три групи, кожна з яких отримала чітке завдання: стисло окреслити ту чи іншу проблему, сформувати прагнення та визначити заходи, за допомогою яких можна її розв’язати.

Одним доручили досліджувати мотивацію до відповідального ставлення до роботи підлеглих, сформувати заходи для заохочення працівників до надання клієнтам якісних послуг. У полі зору інших були аспекти підвищення іміджу служби зайнятості та внутрішньої комунікації, а також способи плекання корпоративної культури. Третю групу уповноважили розглянути можливі зміни у структурі служби зайнятості у контексті потреб і викликів ринку праці, окреслити систему оцінки якості роботи підрозділів ЛОЦЗ. Обговоривши у вузькому колі порушену проблему та визначивши засоби її подолання, учасники тренінгу охоче поділилися з колегами слушними ідеями та пропозиціями, які, на їхню думку, позитивно вплинуть на якість роботи колективу.

Запрошений до слова тренер Екгард Керайн детально прокоментував виступи представників трьох груп, висловивши свої зауваги, пропозиції та побажання. Він також доступно окреслив філософію поняття «кайдзен», його ідеологію, яка обумовлює принципи безперервного удосконалення діяльності та способи управління якістю. Модератор багато уваги зосередив на таких питаннях як структуризація менеджменту, ефективне використання часу, уникнення марнотратства та інновацій, освоєння нових потенціалів, поліпшення зовнішньої та внутрішньої комунікації, управління персоналом, мотиваційні заходи для запровадження якісних змін.

Е. Керайн наголосив, що безперервний процес вдосконалення – це інструмент зменшення витрат і запровадження інновацій на основі інтеграції, мотивації та співучасті усіх працівників. Лише таким способом можна вповні використати творчий потенціал, багатство ідей та колективний розум усіх працівників.

Відділ інформаційної роботи ЛОЦЗ