Задля надання комплексу соціальних послуг у зв’язку із запланованим масовим вивільненням працівників ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» фахівці міської філії Львівського обласного центру зайнятості провели на території підприємства спеціальний семінар. Головна мета заходу полягала у тому, щоби запобігти негативним наслідкам вивільнення, зняти психологічну напругу в колективі та обговорити правові аспекти процесу звільнення з роботи з ініціативи працедавця.

Під час зустрічі представники держустанови Оксана Ладанівська та Ганна Ревер ознайомили учасників семінару з нормами чинного законодавства, актуальними вакансіями, розповіли про ситуацію на ринку праці, а також охарактеризували права й обов’язки осіб, що звертаються за допомогою у працевлаштуванні до урядової організації.

Посадовці також звернули увагу краян на можливості, які відкриваються перед ними, а це: здобуття нової професії, підвищення кваліфікації за скеруванням служби зайнятості, а також допомога у започаткуванні власної справи. А особам віком понад 45 років наголосили на тому, що вони можуть скористатися ваучером підвищення рівня конкурентоспроможності.

Наприкінці зустрічі цільова аудиторія отримала вичерпні відповіді на запитання, занотувала важливу інформацію та подякувала організаторам за корисний захід.

Новороздільська міська філія Львівського ОЦЗ