У липні 2018 року у журналі «Вісник рейтинг» опубліковані дані, згідно з якими ПАТ «Українська залізниця» посідає перше місце серед найбільших працедавців країни та галузі, а також п’яте – за сумою сплачених податків, забезпечуючи роботою понад 270 тисяч працівників. Такі факти свідчать про надійність і стабільність підприємства в умовах сучасної економіки, а також викликають довіру в пошуковців роботи та потенційних  бізнес-партнерів.
Цього року Державна служба зайнятості та Філія "Українська залізнична швидкісна компанія" ПАТ "Укрзалізниця" уклали Меморандум про співпрацю, який передбачає проведення спільних заходів, спрямованих на оперативний та якісний добір фахівців і збереження трудового потенціалу.
Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» обслуговує найстарішу магістраль західної частини нашої країни, оскільки у її відомстві перебувають засоби залізничного сполучення Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей. 
Із працедавцем-гігантом, до якого в межах Львівської області входить 29 виробничих підрозділів, обласна служба зайнятості налагодила тісні партнерські взаємовідносини. Посадовці філій ЛОЦЗ, міського та міськрайонних центрів зайнятості постійно співпрацюють з працівниками структурних відділень залізниці з питань пошуку потрібних працівників, використовуючи для цього всі ймовірні форми і методи. Внаслідок докладених зусиль упродовж десяти місяців цього року нам вдалося укомплектувати 186 вакансій, тобто знайти сумлінних працівників, котрі відповідають вимогам працедавця як щодо рівня професійної компетентності, так і особистих якостей. 
Задля економії часу та ефективного добору персоналу на замовлення фірм і компаній Державна служба зайнятості ввела в експлуатацію «Електронний кабінет роботодавця». Сучасний сервіс розміщений на офіційному порталі ДСЗ і дозволяє працедавцям у режимі он-лайн подавати до центру зайнятості інформацію про наявність вільних робочих місць і вакантних посад. Цим ресурсом скористалося вже чимало суб’єктів господарської діяльності, серед яких і Регіональна філія «Львівська залізниця». Відповідно до поданих нею відомостей сьогодні в області у виробничих підрозділах компанії актуальними залишаються 269 вакансій, у тому числі для кранівника, машиніста бульдозера, складача поїздів, регулювальника швидкості руху вагонів, такелажника, техніка-електрика, електромеханіка, провідника пасажирського вагона тощо.
Працівники кадрової служби залізниці охоче відвідують різні за тематикою заходи, які організовують посадовці служби зайнятості для поглиблення у працедавців рівня знань щодо застосування у практичній діяльності норм чинного трудового законодавства, ознайомлення з аспектами діяльності управління Держпраці, Пенсійного фонду, фіскальної служби та ін. Для популяризації серед учнівської молоді професій, що використовує національний перевізних пасажирів і вантажів, фахівці Стрийського МРЦЗ і Бродівської районної філії ЛОЦЗ організували для школярів професіографічні екскурсії. Старшокласникам цікаво було оглянути локомотивне господарство, сучасне обладнання, поспілкуватися з майстрами своєї справи, з’ясувати окремі тонкощі роботи на залізниці тощо.
Успішність добору кадрів передусім залежить від поінформованості населення про актуальні вакансії компанії. З цією метою в філіях ЛОЦЗ і міськрайцентрах зайнятості у секторах самостійного пошуку роботи розміщені та постійно оновлюються відомості про кадрові потреби працедавця, до осіб, котрі звертаються за допомогою у працевлаштуванні, посадовці ЦЗ доносять інформацію про варіанти зайнятості на залізниці. Окрім того, ці дані оприлюднюються на офіційній веб-сторінці Львівського ОЦЗ, профілях ЛОЦЗ і базових центрів зайнятості у соціальній мережі Facebook. Отож, якщо інформація Вас цікавила – долучайтеся  до команди залізничників.