У Львівському обласному центрі зайнятості для консультантів роботодавця та рекрутерів базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ відбулися тренінги-інтенсиви на тему: «Бесіда з роботодавцем», які провела бізнес-консультант Вікторія Буник.

 

Учасники заходів ознайомилися з різними типами інтерв’ю, варіантами побудови довірливої розмови з представниками фірм і компаній, розглянули моделі компетенцій та етапи проведення бесіди.

Як було наголошено, запорукою якомога швидшого укомплектування вакансій, що подаються до служби зайнятості, слугує співбесіда. Як її вести, яким чином з’ясувати істинну кадрову потребу працедавця, на які моменти звернути особливу увагу, яку модель поведінки обрати для налагодження із соціальними партнерами у майбутньому взаємовигідних відносин, як оминути підводні камені під час спілкування? На ці та інші питання учасники заняття під керівництвом модератора намагалися знайти оптимальні відповіді, аби в подальшому набуті знання застосовувати на практиці.

А ще слухацька аудиторія мала можливість зробити скринінг даних шукачів роботи, оперувати інформацією з резюме та персональних карток, щоби із переліку безробітних обрати тих кандидатів, котрі якомога повніше відповідають вимогам працедавців до потенційних працівників. Окрім того, розглядалися коучингові питання, що допомагатимуть правильно та швидко отримувати заявку на вакансію, вивчалися аспекти невербальної комунікації, зокрема йшлося про вплив жестів, міміки та пози на досягнення взаєморозуміння зі співрозмовником.

Відділ організації рекрутингу та партнерства в сфері зайнятості Львівського ОЦЗ