Для ознайомлення краян із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, у приміщенні Стебницької міської філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар.

Під час зустрічі працівникам держустанови вдалося обговорити з безробітними низку актуальних питань, серед яких: основні послуги ДСЗ, сучасні підходи їх надання, інноваційні сервіси, у тому числі використання «Електронного кабінету шукача роботи» для розміщення резюме, уточнення дати відвідування ЦЗ, з’ясування змісту заходів, які проводитиме служба зайнятості тощо. Окремо йшлося про стан регіонального ринку праці, ознаки офіційних трудових відносин, шляхи запобігання дискримінації та гендерної нерівності у процесі працевлаштування, загрози нелегальної міграції та ін.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Стебницької МФ ЛОЦЗ Ірина Твердовська поінформувала присутніх про сприяння у підборі прийнятного місця праці та пошуку роботи відповідно до професійної підготовки, кваліфікації чи освіти особи. Вона окреслила роль послуг з профорієнтації, розповіла про професійне навчання за направленням служби зайнятості, а також переваги участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Після інформаційної частини семінару учасники перейшли до обговорення почутого, поділилися думками і враженнями. Діалог проходив жваво, у доволі теплій атмосфері, отож стебничани охоче уточнювали певні деталі та моменти, які зчаста виникають під час пошуку роботи.

Стебницька міська філія Львівського ОЦЗ