Фахівці Міжнародної організації праці для учасників ЛРП «Опліч» провели дводенний тренінг на тему: «Розбудова спроможності Львівського регіонального партнерства зайнятості: моделі управління та ефективної співпраці в рамках місцевого партнерства зайнятості».

Під час заходу, активну участь у якому взяли посадовці Львівського обласної служби зайнятості на чолі з директором Василем Барилюком, учасники заходу обговорили роль регіонального партнерства зайнятості «Опліч» для створення сприятливого бізнес-середовища та інклюзивного підприємництва на місцевому ринку праці.

Велика увага була зосереджена на інструментах і методах ефективного прийняття рішень у межах партнерства, а також координації функцій зацікавлених у співпраці сторін.

Інформація про досвід роботи подібних партнерств в інших регіонах, неформальна гра і практичні вправи допомогли учасникам тренінгу засвоїти навички розподілу обов’язків, налагодити ефективну комунікацію та зворотний зв’язок між представниками державних, громадських, освітніх структур, котрі разом напрацьовують модель регіонального партнерства зайнятості для подолання викликів на локальному ринку праці як під час війни, так і після її завершення.

Захід відбувся в рамках проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансуванні Міністерства закордонних справ Данії та уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).