оп

У парку ім. І. Франка у неділю, 17 червня, розгорнулося імпровізоване  «Місто професій». У діток очі розбігалися від розмаїття презентованих спеціальностей. Тут можна стати на хвильку лікарем, манікюрницею, перукарем, геологом, артистом, військовим, диктором, електриком, автомеханіком, вчителем та ін.

У наметі Львівського ОЦЗ – аншланг! Хтось малює знаряддя праці, інші відгадують хто виконує ними роботу, найменшенькі клієнти розмальовують представників різних професій, старшокласники охоче виповнюють опитувальники самооцінки, щоб дізнатися свої уподобання, нахили, схильності, що знадобиться під час професійного самовизначення. Усім цікаво, адже не завжди випадає нагода поспілкуватися із профорієнтаторами і почути їхню думку про те, яка професія для тебе є найбільш оптимальною, яка діяльність принесе найбільшу насолоду.

Допоки юні художники малювали, майбутні мулярі будували будиночки, кінологи приборкували собак, пожежники опановували висоту та гасили вогонь, рятувальники вчилися мобільно долати великі відстані, військові медики надавали потерпілим першу допомогу, ветеринари вимірювали температуру Мурчику, архітектори планували нові споруди, костюмери одягалися у казкових героїв. А ще маленькі учасники «Міста професій» побували електромонтерами, поліцейськими, знешкоджувачами вибухівки, ді-джеями, стоматологами, ремонтниками автомобілів, кондитерами, інженерами, залізничниками тощо. Позитивні емоції тут вихлюпувалися і у дорослих, і у їхніх діток. А червневий теплий дощик не тільки скопив спраглу землю, але й додав небуденній події львівського шарму.

Відділ організації профорієнтації