У Львівському міському центрі зайнятості відбувся уже звичний семінар для демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході, котрі безстрашно боронили кордони рідної землі, захищаючи нас, а тепер потребують підтримки та допомоги у працевлаштуванні.

Учасники заходу, що прибули не лише з міста Лева, але й з цілої області, детально ознайомилися з аспектами навчального проекту з перекваліфікації та підвищення кваліфікації, який впроваджує Агентство ООН з питань міграції (MOM) IOM Ukraine за фінансування Європейського союзу. Програма дає можливість отримати гранти на 400 євро. Цю суму можна використати на оплату вартості спеціальних курсів.

У рамках проекту, звільнені чи демобілізовані бійці АТО (ООС) з Київської, Львівської та Дніпропетровської областей можуть отримати кошти на проходження професійного вишколу в навчальних закладах України.

Програма пропонує такі заходи:

– 2-денні тренінги про те, як інтегрувати військовий досвід у цивільну професію;

– індивідуальні гранти на навчання та перекваліфікацію або підвищення кваліфікації (розмовна англійська, програмування, створення мобільних додатків, курси барменів та ін.);

– одноденні тренінги задля розвитку навичок самопрезентації, лідерства, фінансової грамотності, ведення переговорів та ефективного діалогу, тайм-менеджменту;

– поради персонального кар’єрного консультанта, котрий допоможе розробити індивідуальну стратегію працевлаштування.

Важливо, що грант надається винятково у формі оплати узгоджених навчальних курсів та не передбачає грошових виплат учасникам. Проект співпрацює з усіма навчальними закладами України, які мають відповідну реєстрацію.

Львівський міський центр зайнятості