У рамках реалізації пілотного проєкту з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра» фахівець з профорієнтації Перемишлянської районної філії Львівського ОЦЗ О. Турківська в онлайн-режимі провела зустріч з представниками закладів загальної середньої освіти. Вона ознайомила освітян з напрямами подальшої співпраці задля надання всебічної допомоги старшокласникам з питань професійного самовизначення.

Під час вебінару було наголошено, що нині вкрай важливо переламати у молоді сприйняття меншовартості робітничих ремесел. Саме через профорієнтацію можна побороти усталені стереотипи і довести, що обрана до душі професія – це не тільки соціально відповідальна місія кожного випускника, а й повноцінна реалізація трудового потенціалу у дорослому житті.

Окремо йшлося про привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці спеціальностей, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнів стійкої мотивації до трудової діяльності та ін.

Модератор також ознайомила слухацьку аудиторію з вебресурсами державної служби зайнятості та продемонструвала у соціальній мережі «Фейсбук» профіль Львівської ОСЗ «Профорієнтаційний віртуальний клуб «Професійна кар’єра». Як було сказано, із контенту, розміщеного на цьому профілі, вчителі, учні та їхні батьки можуть не тільки дізнатися багато цікавого та корисного у сфері профорієнтації, а й зробити крок до самопізнання.

Перемишлянська районна філія Львівського ОЦЗ