Легалізація робочих місць – це спільний внесок у стабільне майбутнє, який і держава, і бізнес, і громадяни роблять уже сьогодні. Це обов’язкова умова добробуту та підвищення рівня життя як усієї країни, так і кожного українця зокрема.

Щоби вкотре донести цю інформацію до представників фірм і компаній Бродівщини, посадовці районної філії ЛОЦЗ спільно з державним інспектором Головного управління Держпраці у Львівській області Н. Щербою організували тематичний захід.

Під час зустрічі працедавці мали можливість ще раз ознайомитися із нормами трудового законодавства, яке регулює правові відносини суб’єктів господарювання з найманими працівниками, дізнатися про гарантії щодо оплати праці, методику та порядок нарахування індексації заробітної плати, правила ведення журналу реєстрації наказів, виповнення табелів, оформлення записів про прийом та звільнення у трудовій книжці тощо.

Працівники кадрових служб активно ставили запитання представнику управління Держпраці, активно вступали у дискусію, висловлювали власне бачення вирішення проблемних питань тощо.

Тіньова зайнятість, зарплата в конвертах – це ті ганебні явища, що, на жаль, ще залишаються актуальними. Адже використання робочої сили без оформлення трудових відносин містить чимало загроз, що суттєво впливають на життя кожного. Негативний вплив незадекларованої праці стосується й суспільної небезпеки. Адже всі ми є споживачами послуг у сфері громадського харчування, торгівлі, транспорту, будівництва тощо, а ж чи можна сподіватися на високу їхню якість, якщо роботи виконують нелегали.

Бродівська районна філія Львівського ОЦЗ