Ця думка червоною ниткою проходила під час низки зустрічей, які упродовж тижня організували фахівці Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ з працівниками апарату Яворівської РДА та її структурних підрозділів, попереджених про вивільнення. Вдалося порозмовляти з посадовцями фінансового управління, служби у справах дітей, управління соціального захисту населення, відділу освіти, відділу культури, туризму, молоді та спорту з тим, щоб звести до мінімуму ризики масового скорочення та вжити дієвих заходів для забезпечення роботою кожного, хто може залишитися за межами трудового колективу.

Заступник директора філії Степан Козій зазначив, що у ситуації, яка склалася, фахівці РДА будуть забезпечені якісним супроводом, кар’єрний радник разом з особою складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, ще до звільнення.

Начальник відділу взаємодії з працедавцями Оксана Прокопович ознайомила присутніх з ситуацією на місцевому та суміжних ринках праці, окреслила актуальні та перспективні вакансії. Вона акцентувала, що спеціалісти очолюваного нею підрозділу щоденно, використовуючи елементи рекрутингу, проводять аналіз сфер можливої зайнятості для працевлаштування вивільнюваних працівників з урахуванням їхніх компетенцій, можливостей, вимог і рівня заробітної плати.

Начальник відділу активної підтримки безробітних філії Михайло Гоза запропонував спеціалістам РДА виповнити анкету. За його словами, мета такого опитування – оперативно зібрати інформацію про рівень кваліфікації особи, її професійний досвід, уміння, здібності, потреби у розвитку чи зміні професії, кар’єрні плани тощо. Адже такі дані дозволять адресно шукати роботи кожному працівнику зосібна.

Зустрічі відбулися у форматі конструктивного діалогу, під час якого співробітники РДА активно ставили запитання, отримували на них компетентні відповіді, обговорювали їх. Вони переконалися, що фахівці служби зайнятості докладуть максимум зусиль, щоби убезпечити їх від безробіття.

Яворівська районна філія Львівського ОЦЗ