Львівське регіональне партнерство зайнятості "ОПЛІЧ" організувало навчання для підприємнць, які наважилися започаткували власну справу у час воєнного стану. "Самореалізація -  важлива для кожної жінки. Ми прагнемо підтримати тих, хто не злякався викликів непростих часів та розпочав свій бізнес. Особливо тих, хто втратив через війну рідний дім і  будує  все з початку", - підкреслила у своєму вітальному слові Любов Максимович, голова ГО "Центр "Жіночі перспективи".

Упродовж трьох днів, з 28 по 30 березня 2024 року, проходило  навчання. Досвідчені експертки з різних галузей діяльності ділилися з учасницями цінним досвідом та практичними порадами. Вони зосереджувались на основних аспектах розвитку бізнесу : оподаткуванні, фінансовому плануванні та управлінні, маркетингу, просуванні на ринку, побудові бізнес-стратегії, залученні грантових ресурсів, онлайн-продажі, стратегії стійкості та адаптації бізнесу до кризових умов.Учасниці  брали участь у діловій грі, де вони створювали бізнес-модель для практичного кейсу, навчалися рефлексії, захищали свої проєкти. Практичні вправи допомогли молодим підприємицям засвоїти нові навички і підготуватися до успішного розвитку своїх бізнесів.

 "Я вперше на такому заході. Маркетинг і просування - це моя слабка частина. Спікерки змушували мене виходити поза межі мого мислення, подивитися на свою сферу з іншого боку. Це було круто ", - поділилась Ольга Котович, власниця консалтингової фірми.  Ольга переселенка з Запоріжжя, два роки живе у Львові. Нещодавно разом з чоловіком відкрила виробництво харчових продуктів тривалого зберігання.

"Незабаром відкриття мого салону краси у м. Новояворівську. Я новачок у сфері бізнесу.  Мені цікаво все: і про податки, і про гранти, і про те, як вести соціальні сторінки, просувати власний бізнес",  - розповіла Наталя Саламатіна. Наталя - двічі переселенка  з Донецької області. Сім'я знайшла прихисток у с. Шкло Яворівського району.

"Інформації  отримала дуже багато. Я себе відчуваю такою мотивованою. Хочеться робити більше і більше", - каже Маргарита Тютюнник . Два роки тому жінка переїхала з Запорізької області у м.Самборі. Викладає латиноамериканські танці та започаткувала виготовлення солодощів.

 28 талановитих підприємиць завершили навчання у школі підтримки жіночих стартапів, отримали сертифікати.

Львівське регіональне партнерство " ОПЛІЧ" буде продовжувати навчання  для жінок - підприємиць, надавати їм дієві інструменти  для успішного ведення бізнесу та  сприяти їх професійному зростанню та розвитку економіки Львівщини.

У межах Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» межах Проєкту за фінансування Міністерства закордонних справ Данії  та уряду Німеччини, за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Виконавчий партнер Проєкту - ГО " Центр "Жіночі перспективи".

За матеріалами "Опліч"