Днями у рамках проєкту «Успішна кар’єра», який реалізовується завдяки посадовцям Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ, відбулася чергова онлайн-зустріч з учнівською молоддю. Цього разу до дистанційної бесіди долучилися школярі загальноосвітньої школи I-III ступенів, що у селі Верхнє Синьовидне.

Під час вебінару Ксенія Паньків, завідувач сектору профорієнтації Сколівськї РФ ЛОЦЗ, розповіла глядацькій аудиторії про мету програми, як пройти тестування на інтернет ресурсах служби зайнятості, що таке формула вибору професії, які фахи нині актуальні на ринку праці тощо.

Активність і зацікавленість хлопців і дівчат у дослідженні своєї особистості доводить, що даний проєкт є важливим і потрібним не лише для молоді, але й педагогам і батькам. Обравши трудову стежину правильно, особа стає професіоналом з великої літери, отримує задоволення від праці. А це, своєю чергою, у майбутньому забезпечить працедавців якісними кадрами, що люблять свою роботу та якісно її виконує.

Відрадно, що К. Паньків знайшла спільну мову з юними мешканцями гірського краю та переконала їх, що не розгубитися у світі професій допоможе служба зайнятості.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ