Під таким гаслом проходить інформаційно-роз’яснювальна робота в навчальних закладах, які обрані для участі у проєкті з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра». У рамах цієї програми, що реалізовується на Львівщині, передбачено ознайомити дев’ятикласників зі станом і перспективами розвитку локального ринку праці та правилами вибору професії.

Днями фахівці Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості провели серед вихованців місцевих шкіл заходи з аспектів професійного самовизначення.

Увага молодіжної аудиторії була сфокусована на важливості правильного вибору фаху. Учням запропонували самостійно пройти тестування на «Платформі профорієнтації та професійної кар’єри», що вміщена на сайті державної служби зайнятості. Як було сказано, зазначений ресурс допоможе кожному школяру глибше пізнати свої нахили, таланти та уподобання щодо виконання певних видів робіт і без помилок зробити перший серйозний крок на шляху до професійної зрілості.

Камянка-Бузька районна філія Львівського ОЦЗ