За нинішніх реалій проблема офіційної виплати заробітної плати набула особливої гостроти. Саме про важливість оформлення трудових відносин на законних підставах днями йшлося у Турківській районній філії Львівського ОЦЗ під час семінару на тему: «Легальна зайнятість». Участь у заході взяли безробітні краяни, котрі активно намагаються відшукати свого працедавця.

Варто зауважити, що корінь цієї проблеми криється у невмінні громадян користуватися власними конституційними правами, відсутності свідомості та поваги до законів, як у керівників підприємств, так і у працівників. Директор районної філії Мирослава Павлик детально роз’яснила присутнім шукачам роботи переваги задекларованої праці, зазначивши, що лише офіційні трудові відносини – це захищеність та впевненість у майбутньому.

Наприкінці зустрічі клієнти служби зайнятості переглянули низку відеоматеріалів Пенсійного фонду України, а потім обговорили побачене. Атракції такого формату є доволі корисними для мешканців гірського краю, адже переконують їх, що лише легальна зайнятість – це гарантія стабільної пенсії на схилі літ.

Турківська районна філія Львівського ОЦЗ