У Дрогобицькому МРЦЗ відбувся захід для безробітних з метою підвищення рівня їхньої правової обізнаності.

Присутній на семінарі заступник начальника відділу Дрогобицького бюро правової допомоги Петро Габрівський поінформував шукачів роботи про спектр послуг, які надає населенню ця організація. За його словами, бюро правової допомоги – це державна установа, що об’єднує всеукраїнську професійну мережу юристів, готових надавати правову допомогу, захищати законні права та інтереси громадян, які належать до соціально вразливих груп населення, перелік яких визнаний у Законі України «Про безоплатну правову допомогу».

Чимало уваги під час заходу було акцентовано на порядку та підставах розірвання трудового договору з ініціативи працедавця, особливостях звільнення працівників за власним бажанням та за угодою сторін. Окрему йшлося про процедуру скорочення працівників у разі реорганізації підприємства, дотримання правових гарантій для найманого персоналу, переважне право залишення на роботі особи у разі вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва та праці. Учасники заходу також мали змогу дізнатися про те, як потрібно діяти у випадку незаконного звільнення та яка роль безоплатної правової допомоги у забезпеченні законних прав та інтересів громадян.

Іванна Кушнір, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості