Під час карантину багато хто почав використовувати онлайн-ресурси, адже таким чином, перебуваючи в офісі, у відрядженні, на відпочинку чи вдома, можна поглибити рівень знань, дізнатися корисну інформацію. Вважливе й інше: надається шанс слухати тренера, котрий знаходиться в іншому місті чи навіть в іншій країні.

Днями за допомогою безкоштовного сервісу Microsoft Skype Meet Now (Skype Meet Now – це безоплатний і простий спосіб підключення через Skype без передплати, авторизації або навіть завантаження) у Самбірському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний вебінар з працедавцями з питань надання допомоги з часткового безробіття у період карантину. До онлайн-зустрічі долучилися представники фірм і компаній, що зацікавлені в отриманні державних преференцій, оскільки у період пандемії змушені були припинити або скоротити виробничу діяльність.

Спеціалісти ЦЗ детально окреслили порядок, умови та процедуру надання коштів, спрямованих на виплату допомоги з часткового безробіття у час карантинних обмежень, що передбачена Кабінетом Міністрів України задля запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV 2.

Під час відеоконференції працедавців поінформували про додаткові інтернет-можливості, наголосивши, що у соціальній мережі «Фейсбук» вони можуть  підписатися на профіль Самбірського МРЦЗ, а також доєднатися до групи «РОБОТА САМБІР». Такі кроки дозволять їм оприлюднювати у Всемережжі актуальні та перспективні вакансії, ознайомлюватися з відгуками клієнтів, розширювати рамки пошуку кандидатів на ту чи іншу посаду поза межами центру зайнятості.

Особлива увага була зосереджена на електронних сервісах Державної служби зайнятості та соціальних послугах, якими можуть скористатися суб’єкти господарської діяльності у період пандемії. Наприкінці відеоконференції відбулася тематична дискусія, під час якої зацікавлені у співпраці соціальні партнери всесторонньо обговорили низку проблемних питань, дотичних до сфери зайнятості.

 

Леся Піхо, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Самбірського міськрайонного центру зайнятості