Задля зміцнення взаємодії з працедавцями, ознайомлення їх з напрямами розвитку служби зайнятості у Радехівській районній філії Львівського ОЦЗ відбувся семінар. Головна мета зустрічі з соціальними партнерами – обговорити переваги співпраці місцевих фірм і компаній з держустановою, перелічити новації у сфері працевлаштування та ін.

Під час заходу Тетяна Яремко, бухгалтер ТзОВ «СЕНТІО», поділилася позитивним досвідом взаємодії з районною філією ЛОЦЗ, назвавши плюси, які отримало підприємство завдяки цьому партнерству. Серед переваг – компенсація єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця, використання електронного кабінету роботодавця, участь у тематичних семінарах, вичерпні консультації щодо дотримання норм чинного законодавства тощо.

У ході конструктивної бесіди посадовці філії надали присутнім вичерпну інформацію про зміст послуг служби зайнятості, уважно вислухали думки та побажання представників підприємств, установ та організацій та спільно з ними окреслили план дій задля задоволення їхніх кадрових потреб.

Радехівська районна філія Львівського ОЦЗ