У приміщенні Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для працедавців на тему: «Шляхи подальшого вдосконалення співпраці центру зайнятості із кадровими службами, спрямованої на зміцнення кадрового потенціалу підприємств, у тому числі тих, де працюють інваліди».

Під час ділового діалогу соціальні партнери обговорили низку злободенних питань. Йшлося про важливість дотримання норм чинного законодавства про працю, ознаки офіційних трудових відносин та ризики нелегального використання найманої робочої сили, штрафні санкції у разі виявлення таких фактів.

Окрім того, слухацьку аудиторію ознайомили з порядком надання особам віком понад 45 років ваучерів для підвищення рівня конкурентоспроможності на ринку праці, а також механізмом відшкодування працедавцям витрат зі сплати єдиного соціального внеску у разі працевлаштування на новостворені робочі місця осіб з числа безробітних за скеруванням служби зайнятості.

 Ігор Кос, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Трускавецької міської філії Львівського ОЦЗ