Днями фахівці Мостиської районної філії Львівського ОЦЗ провели зустріч з вивільнюваними працівниками райдержадміністрації та її структурних підрозділів.

Лідія Вербаускене, директор РФ ЛОЦЗ, у вступному слові коротко охарактеризувала ситуацію на ринку праці та спектр послуг, які пропонує служба зайнятості. Вона наголосила, що посадовці держустанови під час надання соціальних послуг забезпечать індивідуальний підхід кожній особі, що попереджена про вивільнення. Враховуючи професійні знання, наміри, схильності та побажання краян та на основі проведених підготовчих заходів, серед яких – анкетування, первинне та поглиблене профілювання, профдіагностика, буде розроблена спеціальна стратегія працевлаштування.

Її думку продовжила Марія Степаняк, заступник директора районної філії ЛОЦЗ. Вона наголосила, що служба зайнятості упродовж двох місяців до вивільнення докладе максимум зусиль з тим, аби допомогти колегам влитися у нові трудові колективи. Мова йде про поміч у виповненні резюме, групові та індивідуальні консультації та інше. Усі працівники РДА, попереджені про вивільнення, будуть забезпечені якісним супроводом. Призначений кар’єрний радник разом з фахівцем відділу профорієнтації та безпосередньо клієнтом складуть план працевлаштування, щоби підібрати прийнятну роботу.

Запрошена до слова Наталія Горак, начальник відділу активної підтримки безробітних РФ ЛОЦЗ, розповіла про можливість отримання ваучера на навчання та важливість профорієнтаційної діагностики для планування подальшої кар’єри.

Її колега, начальник відділу взаємодії з працедавцями Ганна Марко, перелічила актуальні та перспективні вакансії, що є у базі даних служби зайнятості, а також зосередила увагу присутніх на пропозиціях праці, отриманих з інших джерел, у томі числі з інтернетресурсів.

Наостанок присутнім запропонували виповнити анкети для з’ясування особистих даних, очікувань, побажань, умінь, навичок, досвіду, щоби пошук роботи розпочався якомога швидше та завершився успішним працевлаштуванням.         

Мостиська районна філія Львівського ОЦЗ