Час – це єдине благо, яким ми всі володіємо  однаково, маючи 24 години на добу, однак, використовуємо  його по різному … Особливо зараз,  в нових реаліях життя…Хтось працює дистанційно… Багато хто зайнятий пошуком роботи… І  в певний  момент  у кожного виникає потреба зробити паузу  та ,  переключитися, наприклад,  на соцмережі - всього декілька хвилин… І не встигли й оком мигнути,  як день закінчився,  а Ви відгукнулися лише на одну вакансію. Сумно. І чому тільки організація часу така важка справа? Відчуття не з кращих. Та якщо вже так сталося, і тенета інтернету не відпускають  – тоді краще спробуйте провести час у мережі з користю:

Перегляньте свій профіль у соціальних мережах. Адже якщо ви претендуєте на посаду топ-менджера, то Ваші фото у купальнику чи пости про те, як ви весело відпочивали з друзями на шашликах, навряд чи будуть доречними. Роботодавці практикують перегляд профілів потенційних кандидатів у Фейсбук, Інстаграм, чи інших мережах. Що саме вони побачить, зайшовши на Вашу сторінку – залежить тільки від Вас !

Чи впевнені ви, що ваше резюме ідеальне і ви знаєте все про пошук роботи? Зможете про це дізнатись, зазирнувши на освітній портал ДСЗ, та переглянути у рубриці для населення курси: «Успішне працевлаштування: що потрібно знати?» та Створення резюме на сайті. Безкоштовні українські онлайн платформи Прометеус та ВУМ – Вільний університет майдану, теж пропонують свій погляд на працевлаштування у сучасних умовах.   

Спробуйте пройти тестування на Платформі  з профорієнтації та розвитку кар’єри ДСЗ. Завдяки тестуванню Ви конкретизуєте свої сильні сторони.

Отож, отримуйте нові навички, які допоможуть досягнути професійного успіху та підготуватися до бажаної роботи.  Успіхів!