Днями у приміщенні Червоноградської міської філії Львівського ОЦЗ відбувся семінар на тему: «Легальна зайнятість». Головна мета заходу – підвищити рівень обізнаності населення про негативні наслідки тіньової зайнятості, адже число працівників-нелегалів невпинно зростає.

Під час зустрічі учасники дізналися про види шахрайства під час працевлаштування. Їм наголосили, що неоформлений найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюватиметься майбутній розмір пенсії, втрачає можливість отримати матеріальну допомогу в разі безробіття, а також скористатися фінансовою підтримкою у період тимчасової непрацездатності.

Присутніх ознайомили з усіма особливостями укладання трудових відносин, пояснили різницю між трудовим договором і цивільно-правовою угодою, контрактом, їхніми головними атрибутами, перевагами та недоліками.

Посадовці служби зайнятості неодноразово акцентували, що тільки задекларована праця у молоді роки стане гарантією матеріальної стабільності на схилі літ.

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ