Радехівський районний центр зайнятості оголошує проведення конкурсного відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для надання цих послуг у 2018 році, відповідно до Рекомендацій щодо відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно – консультаційних та профорієнтаційних послуг, затверджених Головою Державної служби зайнятості (Центрального апарату) 08 квітня 2015 року.

Пропозиції щодо участі у конкурсному відборі приймаються з 09-00 години 06 квітня 2018 року до 10-00 години 23 квітня 2018 року за адресою: Радехівський районний центр зайнятості, вул. Л.Українки, 33, м.Радехів, Львівська обл., Україна, 80200, тел. 03(255)22201, 03(255)21612.

Надання послуг планується за адресою: Радехівський районний центр зайнятості, вул. Л.Українки, 33, м.Радехів, Львівська обл., Україна, 80200.

Для участі у конкурсному відборі надавачі послуг подають пропозиції про участь разом з документами:

 • копія витягу із Єдиного державного реєстру із зазначенням видів економічної діяльності;
 • цінова пропозиція з наданням проекту кошторису послуги за тематикою, визначеною в оголошенні;
 • інформаційна довідка, складена у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, а також наявність власного сайту та/або сторінки у соціальних мережах;
 • наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг за аналогічними договорами з наданням копій цих договорів.

       Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: "На конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг".

Конкурсний відбір не проходять:

 • професійно-технічні навчальні заклади державної служби зайнятості;
 • Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України;
 • надавачі послуг, які надають послуги на волонтерських засадах та/або на безоплатній основі.

Серед основних критеріїв прийнятності можуть бути:

 • вартість наданих послуг;
 • відповідність затребуваній тематиці;
 • наявність працівників відповідної кваліфікації;
 • досвід надання аналогічних послуг.

       Надавачі послуг-учасники конкурсного відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до 10-00 год. 23 квітня 2018 року.

       Засідання комісії з конкурсного відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно – консультаційних та профорієнтаційних послуг відбудеться 23 квітня 2018 року о 11-00 годині за адресою: Радехівський районний центр зайнятості, вул. Л.Українки, 33, м. Радехів, Львівська обл., Україна, 80200.

Додаткову інформацію з питань подання документів можна отримати у відділі надання соціальних послуг у Радехівському районному центрі зайнятості або за телефоном 03(255) 21612.

Прогнозована чисельність отримувачів послуг з числа клієнтів служби зайнятості (окремі категорії громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці) 15 осіб в одному заході.

Орієнтовна тематика заходів:

- Для категорії осіб учасників АТО, в тому числі,  які отримали інвалідність внаслідок бойових дій в складі збройних формувань в зоні АТО:  «Без обмежень. Професійна самореалізація в нових умовах».

- Для категорії осіб з обмеженою працездатністю: «Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами", «Адаптація людей з особливими потребами в сучасних умовах», «Мотивація осіб з особливими потребами до відкриття власної справи», «Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами: від мрій до цілей», «Прикладні аспекти пошуку роботи для осіб з обмеженими можливостями», «Формування активної життєвої позиції в осіб з особливими потребами».