У Львівському обласному центрі зайнятості продовжується вишкіл фахівців базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ з тим, аби робота державної установи у сфері працевлаштування не тільки відповідала вимогам часу та потребам суспільства, а й сприяла зниженню рівня безробіття, заохочувала краян до роботи в Україні.

Сьогодні, 13 січня, в актовій залі ЛОЦЗ зібралися посадовці, котрі уповноважені виконувати функції консультантів роботодавців. «Мета нашої зустрічі – надати колегам методичну та практичну допомогу задля побудови ефективної взаємодії з представниками фірм і компаній», – повідомила начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ЛОЦЗ Руслана Палій.

У зв’язку із запровадженням інституту «Консультант роботодавця» присутні крізь призму нових посадових обов’язків розглядають шляхи пошуку вакансій та аспекти якісного добору персоналу на замовлення підприємств,  вишукують спільні з ними точки дотику, вивчають форми та методи використання у повсякденній роботі елементів рекрутингу, а також правила успішної комунікації задля налагодження з суб’єктами господарювання міцних партнерських зв’язків.

Заняття модерують начальник відділу організації рекрутингу та партнерства в сфері зайнятості Наталія Наконечна та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ЛОЦЗ Руслана Палій.

 Відділ інформаційної роботи ЛОЦЗ