Станом на 20 жовтня у базі даних Львівського ОЦЗ налічується  550 вакансій для швачок із зарплатою, що коливається від мінімальної до 20,0 тис. гривень. Найвища винагорода зафіксована у Львові (10 пропозицій), підприємство спеціалізується на пошитті інтер’єрного текстилю (штори, тюлі, подушки, скатертини).

З трохи меншою зарплатою – 18,0 тис. грн – пропонують роботу працедавці Дрогобича, шукаючи охочих виготовляти  чохли до меблів, а також займатися обробкою деталей з текстильних матеріалів.

У Золочеві, Стрию та Червонограді  швачкам готові платити понад 15,0 тис. грн за пошиття військового та робочого  одягу, фурнітури, рюкзаків та сумок, чохлів на м’які меблі та декор,  що передбачає  виконання операцій на різноманітних універсальних машинках: ґудзикових, петельних, вишивальних, оверлоці. Таку ж заплатню пропонують за поопераційне пошиття чохлів для автомобілів у Яворівському районі.

Тож з 22 листопада цього року у Львівський центр ПТО ДСЗ (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) розпочинається навчання за професією «швачка"

Для зареєстрованих безробітних вишкіл безоплатний. Для всіх інших навчання проводиться за кошти підприємств або фізичних осіб.

Триває навчання до 19.02.2024 року.

Знайомтесь: орієнтований графік навчання у Львівському ЦПТО у жовтні -листопаді  поточного року.