Учора, 18 грудня, завершилося навчання фахівців Львівської обласної служби зайнятості за програмою «Розвиток тренерської майстерності», яке тривало з 8 листопада поточного року.

Учасники вишколу впродовж трьох модулів студіювали концепції і засади освіти дорослих, форми і методи проведення тренінгів, здобували знання та навички з розробки спеціальних програм для певної цільової аудиторії, вчилися краще розуміти себе та інших, працювали у командах, створюючи незабутню атмосферу.

Посадовці ЛОЦЗ на власному досвіді вивчали групову динаміку, бо пережили всі стадії розвитку групи – від певних страхів та непевності під час фази формування (орієнтації), через сплеск недовіри та відчуття невідповідності своїм очікуванням під час фази конфліктування (Storming) до конструктивного діалогу та ефективної роботи під час фази організації (виконання).

Наприкінці освітнього процесу присутні висловили слова вдячності організаторам, адже здобули не лише нові знання та навички, але й ідеї, які можна втілити у життя.

Зоряна Плахотнюк, заступник начальника відділу організації профорієнтації Львівського ОЦЗ