У Буській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбулася презентація виробничої діяльності однієї із представниці бізнес-кіл району Ірини Петрович.

За словами власниці закладу громадського харчування, бар «На озері» завжди гостинно чекає відвідувачів, пропонуючи їм і високий рівень обслуговування, і вишукане меню. Почувши про привабливі умови участі у пілотному проекті «Рука допомоги», керівництво кав’ярні виявило бажання взяти участь в експерименті, створивши нові робочі місця для бармена та офіціанта і працевлаштувавши на них осіб з числа соціально вразливих верств населення.

Щоби оперативно знайти претендентів на додатково створені місця праці, посадовці Буської філії ЛОЦЗ уважно переглянули базу безробітних і запросили на зустріч з працедавцем 15 жінок з числа членів малозабезпечених родин. П’ятеро з них були скеровані місцевим управлінням соціального захисту населення.

Цільова аудиторія уважно вислухала інформацію про умови працевлаштування, систему оплати праці, складові соціального пакету тощо. А ті, кому варіанти зайнятості припали до душі, вирішили, перш ніж прийняти важливе рішення, оглянути робочі місця та познайомитися з працівниками бару «На озері».

Буська районна філія Львівського ОЦЗ