Самбірський міськрайонний центр зайнятості оголошує проведення відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг на 2019 рік відповідно до Рекомендацій щодо відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг, затверджених головою Державної служби зайнятості (Центрального апарату) 08.04.2015 року та Положення про проведення відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг затвердженого Наказом Самбірського міськрайонного центру зайнятості № 126 від 31.07.2015р.

Пропозиції щодо участі у конкурсному відборі приймаються  з 09.00 год. 25 січня 2019 до 18.00 год. 07 лютого  2019 р. за адресою: 81400, Львівська, обл., м. Самбір, вул. Шевченка 55/3, контактні телефони(236)2-20-84. Для участі у конкурсному відборі надавачі послуг подають пропозиції про участь разом з документами, серед яких:

 - копія витягу із Єдиного державного реєстру із зазначенням видів економічної діяльності. 

 - цінова пропозиція з наданням проекту кошторису послуги за тематикою, визначеною в оголошенні;

- інформаційна довідка, складена у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, а також наявність власного сайту та/або сторінки у соціальних мережах;

- наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг за аналогічними договорами з наданням копій цих договорів.

Конкурсний відбір не проходять:

- професійно-технічні навчальні заклади державної служби зайнятості;

 - Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України; 

 - надавачі послуг, які надають послуги на волонтерських засадах та/або на безоплатній основі.

 Серед основних критеріїв прийнятності можуть бути:

 - вартість наданих послуг; 

 - відповідність затребуваній тематиці;

 - наявність працівників відповідної кваліфікації;

 - досвід надання аналогічних послуг.

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою (за наявності) надавача послуг та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: "На конкурс надавачів інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг".

Надавачі послуг – учасники конкурсного відбору мають право замінити, відкликати подані документи або внести до них зміни до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у конкурсному відборі та до дати засідання конкурсної комісії.

Засідання комісії з відбору суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг відбудеться 08 лютого 2018 року о 14.00 годині за адресою: 81400, Львівська, обл. м. Самбір, вул. Шевченка 55/3, (каб. № 1), (1-й поверх).  Додаткову інформацію з питань подачі документів можна отримати в Самбірському МРЦЗ за адресою: 81400, Львівська, обл., м. Самбір, вул. Шевченка 55/3, (каб. № 3), або тел.(236)2-20-84.

Орієнтовна тематика заходів для організації закупівлі інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг:

  • «Особливості адаптації учасників військових дій в умовах мирного життя » 

        (безробітні з числа учасників АТО 15 осіб)

  • «Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами»

     (особи з обмеженою працездатністю 15 осіб)

Прогнозована чисельність отримувачів послуг з числа клієнтів центру зайнятості - 60 осіб, з розрахунку на один тренінг 15 осіб.