Разом із початком нового навчального року, у якому на учнів очікує багато цікавих і неординарних подій, зустрічей та заходів, спеціалісти обласного центру зайнятості відновили профорієнтаційну роботу у загальноосвітніх закладах.

Для прикладу, на запрошення адміністрації середньої загальноосвітньої школи № 55 м. Львова фахівці ЛОЦЗ провели профорієнтаційні уроки з елементами тренінгу на тему: «Досягнення успіху через самомотивацію» для вихованців 10-А та 10-Б класів.

Як було наголошено, попереду перед кожним випускником постане складний вибір: з якою професією пов’язати трудове життя, як не допустити помилки на зорі дорослого життя і прийняти правильне рішення? Про це й повели мову модератори, підсилюючи тези беззаперечними фактами.

За допомогою тесту учасники тренінгу дізналися, наскільки об’єктивно вони відчувають час, обговорили інформацію про хронофаги, які його забирають, ознайомилися з інструментами тайм-менеджменту та ін.

Цікавість і допитливість старшокласників, потік запитань і відповідей на них – усе це сприяло успішному засвоєнню потрібних відомостей для використання їх у майбутньому.