У Радехівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості активно провадиться інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням, у тому числі й працедавцями щодо переваг легальної зайнятості, своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати.

До таких заходів зазвичай ми запрошуємо наших ділових партнерів: посадовців управління соціального захисту населення, структурних підрозділів Пенсійного фонду, військкомату, держгеокадастру та ін.

Під час конструктивної розмови учасники семінарів мають змогу довідатися про новації в чинному законодавстві, ризики неофіційного працевлаштування, соціальні гарантії та пільги, що передбачені для тих, хто працює у правовому полі.

Чимало уваги зосереджується на ризиках отримання зарплати у конвертах, адже нелегальна зайнятість – це відсутність обов’язкових платежів до бюджету, страхового стажу, гідної пенсії, оплачуваної відпустки, права на соціальний захист у разі травми на виробництві та ін.

Натомість працедавців ми попереджуємо про розмір штрафних санкцій, які накладаються за порушення норм трудового законодавства або допуску до роботи осіб без належного оформлення документів.

Радехівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості